Nagrobki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nagrobek z tworzywa jest trwały, łatwy w utrzymaniu w czystości i odporny na warunki atmosferyczne. Wykonany z plastiku, materiału odpornego na zarysowania, w wysokich i niskich temperaturach nie odkształca się.

Nagrobek cena tel. 504-746-203

Najważniejszą zaletą jest jego cena – w stosunku do kamienia wyrób jest na tyle tani, że jest dostępny dla szerszego grona klientów.

Montaż nagrobka z tworzywa sztucznego, jest ciekawą alternatywą do tradycyjnego grobu z kamienia montowanego przez zakład pogrzebowy.

Nagrobek plastikowy jest trwały, cechuje go odporność na działanie warunków pogodowych. Nie odkształca się pod wpływem temperatury i jednocześnie jest  tańszy od grobu z kamienia.

Utrzymanie i czyszczenie jest bardzo proste. Brud i zanieczyszczenia łatwo usunąć z powierzchnie pomnika.

Imitacja kamienia. Pomnik cmentarny o nowej fakturze z tworzywa sztucznego jako sztuczny kamień. Obudowa wykonana z materiału w kolorystyce i kształcie naturalnego kamienia. Jest to nowość na rynku. Mamy możliwość zaoferowania sprzedaży pomnika z tworzywa sztucznego na terenie całego kraju.  Nagrobki plastikowe o wyglądzie naturalnego kamienia.

 

Mimo iż pomysł wykorzystanie plastiku jest stosunkowo nowy, stopniowo znajduję co raz większe zainteresowanie u klientów. Jedną z jego zalet jest niska cena w porównaniu z pomnikiem z kamienia oferowanym przez zakład kamieniarski, który w bardziej rozbudowanej wersji nie będzie tani.

Przez zakupem pomnika z tworzywa sztucznego warto zapytać o opinie.

Pomnik z tworzywa cena i opinie, tel. 504-746-203.

Posiadamy duże doświadczenie w montażu, przedstawimy jakie są wady i zalety nagrobka plastikowego. Tel. 504-746-203.

Ponadto ze względu na jego jakość i wykonanie  może pełnić obie funkcje jako  nagrobek tymczasowy lub pomnik docelowy.  Mimo, iż  wykonany jest w całości z tworzywa sztucznego, posiada fakturę imitującą marmur lub skórę, w zależności od modelu. Dostępne są różne wzory i wymiary. Miejsce pamięci bliskich będzie  po zmarłych eleganckie i zadbane.

Jak wygląda procedura zamówienia i montażu na cmentarzu ?

Po wyborze modelu i wzoru przez klienta, następuję realizacji zamówienia. Pomnik jest wykonywany pod konkretne zamówienie wraz z napisami i na tabliczce a następnie po ustaleniu daty montowany na cmentarzu.

Usługa montażu zawiera również posprzątanie po ceremonii pogrzebowej i uporządkowanie miejsca pochówku.

Cena tel. 504-746-203. Wszystkie nekropolie Wrocławia.