Nagrobki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zakład kamieniarski oferuje nagrobki z granitu i marmuru klasyczne, grobowiec rodzinny oraz urnowy, dostępne w różnych wariantach cenowych. Duży wybór wzorów oraz szeroka gama kolorystyczna. Kompleksowa usługa z transportem i montażem na cmentarzu.
Jak wygląda procedura zamówienia i montażu na cmentarzu ? Po wyborze modelu i wzoru przez klienta, następuję realizacji zamówienia. Pomnik jest wykonywany pod konkretne zamówienie wraz z napisami i na tabliczce a następnie po ustaleniu daty montowany na cmentarzu.  Usługa montażu zawiera również posprzątanie po ceremonii pogrzebowej i uporządkowanie miejsca pochówku. Liternictwo renowacja wyblakłych liter. Odnowienie i odmalowanie oraz dopisanie nowych liter.
Szlifowanie i konserwacja pomnika z lastriko. Czyszczenie starego nagrobka. Usunięcie wierzchniej warstwy i oczyszczenie kamienia. Renowacja i naprawa pomnika.
Cena tel. 504-746-203. Wszystkie nekropolie . Wrocław. Osobowice, Grabiszyn, Pawłowice, Leśnica, Psie Pole, Kiełczowska, cmentarz osobowicki, grabiszyński, Bujwida, Smętna, Bardzka, św. Wawrzyńca, Rodziny, Maurycego, Ducha Świętego, Jerzmanów, Maślice, Rędzińska, Gałczyńskiego, Ołtaszyn, Gosławicka, Krzelowska, Marszowice, Kiełczów, Skowronia Góra, Klecina, Zabrodzka, Brochów, Grabiszynek