Obudowa na grób

Montaż drewnianej obudowy grobu. Rama na grób wraz usługą zamontowania. Cennik usług do uzgodnienia, tel 504-746-203. Montaż obudowy grobu, montujemy obrzeża nagrobne. skrzynka na grób. Ramki z drewna nagrobne wraz montażem; kolor do wyboru. Obrzeże, obudowa grobu, ramy na grób, obrzeże nagrobne, nagrobek tymczasowy, drewniana ramka wraz z montażem na cmentarzach we Wrocławiu. Oferujemy skrzynkę nagrobną na terenie cmentarzy we Wrocławiu i okolicach.

Nowość ! Nagrobki z tworzywa sztucznego. Wykonane z trwałego odpornego na warunki atmosferyczne materiału, pomniki z plastiku. Bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Nie odkształcają się pod wpływem wysokich i niskich temperatur. Nagrobek plastikowy jest znacznie tańszy od tradycyjnego pomnika z kamienia. Montaż wraz z zabezpieczeniem antykradzieżowym. Pomnik dostępny również w wersji dziecięcej oraz do pochówku urnowego. Zadzwoń i zapytaj o dostępne modele.

Obrzeże

Ramy na grób, tel 504-746-203 Wrocław

Nagrobek z tworzywa sztucznego Wrocław, tel. 504-746-203.


 Cena do uzgodnienia. tel 504-746-203.

Usługę wykonujemy na wszystkich cmentarzach miasta Wrocław. Osobowice, Grabiszyn, Pawłowice, Jerzmanowo, Leśnica, Psie Pole, a także cmentarzach parafialnych. Cmentarz osobowicki, grabiszyński, Klecina, Brochów i inne.

Obudowa na grób.

Obudowa na grób.

rama na grob wroclaw

http://www.omegaplus.home.pl/obudowy-grobu/