Obudowa na grób

Montaż drewnianej obudowy grobu. Rama na grób wraz usługą zamontowania. Cennik usług do uzgodnienia, tel 504-746-203. Montaż obudowy grobu, montujemy obrzeża nagrobne. skrzynka na grób. Ramki z drewna nagrobne wraz montażem; kolor do wyboru. Obrzeże, obudowa grobu, ramy na grób, obrzeże nagrobne, nagrobek tymczasowy, drewniana ramka wraz z montażem na cmentarzach we Wrocławiu. Oferujemy skrzynkę nagrobną na terenie cmentarzy we Wrocławiu i okolicach

Rama drewniana na grób tymczasowy.

Obrzeże nagrobne.

 

Nowość ! Nagrobki z tworzywa sztucznego. Wykonane z trwałego odpornego na warunki atmosferyczne materiału, pomniki z plastiku. Bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Nie odkształcają się pod wpływem wysokich i niskich temperatur. Nagrobek plastikowy jest znacznie tańszy od tradycyjnego pomnika z kamienia. Montaż wraz z zabezpieczeniem antykradzieżowym. Pomnik dostępny również w wersji dziecięcej oraz do pochówku urnowego. Zadzwoń i zapytaj o dostępne modele.

 


 Cena do uzgodnienia. tel 504-746-203.

Usługę wykonujemy na wszystkich cmentarzach miasta Wrocław, Osobowice, Grabiszyn, Pawłowice, Leśnica, Psie Pole, Kiełczowska, cmentarz osobowicki, grabiszyński, Klecina, Brochów, Bujwida, Smętna, Bardzka, św. Wawrzyńca, Rodziny, Maurycego, Ducha Świętego, Jerzmanów, Maślice,  Rędzińska, Gałczyńskiego, Ołtaszyn, Gosławicka, Krzelowska, Marszowice, Kiełczów, borowska, Skowronia Góra.

 

http://www.omegaplus.home.pl/obudowy-grobu/